Líčírna Organics

DZ

Od výstavního stánku po návrh a realizaci interiéru kosmetického salonu v srdci královských Vinohrad.

klient

Líčírna Organics

realizace

2023

upravena
DZ
DZ

Naše oblíbená Líčírna se nedávno rozrostla o kosmetické studio a my jsme mohli být u toho. Pro Líčírnu jsme připravili vše od studie přes stavební povolení až po realizaci nového studia na Vinohradech, kde se snoubí zenová nálada s drzostí, která je pro Líčírnu typická.

DZ

Pocit bezpečí a relaxace byl pro nás zásadní, práce s barvami, texturami a světlem provází každou kabinu. Pocit intimity přináší závěsy, které svou transparentností neustále mění prostor, kdy v jednu chvíli vidíme vše a během okamžiku se ocitáme ve snové mlze, která vykresluje pouze siluety a umožňuje tu nejhlubší relaxaci.

IMG
DZ
DZ
zesvetlena

V prostorách nového studia můžete najít nejen místa pro kosmetické procedury, ale i prostor pro konání líčících workshopů. Tuto část jsme koncipovali jako místo setkávání, sdílení a inspirace. Hlavním prvkem je růžová sedmimetrová jasanová stěna s organickými zrcadly, která propojuje celý interiér. Ale není to jen o workshopech, ale i o propojování, proto je v této části několik míst pro relaxaci nebo sdílení zážitků a zkušeností.

líčírna ze schodů
DZ
fotografie

archiv Líčírna Organics