Hide and Seek

Kolekce odpočinkového nábytku s názvem Hide and Seek navržená pro českého výrobce čalouněného nábytku Polstrin.

Nová kolekce lounge nábytku Hide and Seek se skládá z křesla, pohovky a lenošky, které zaujmou organickými tvary i meditativními odstíny dánských potahových textilií Kvadrat.

Kolekce Hide and Seek byla poprvé představena v rámci festivalu Designblok 2022 a je ji možné zakoupit na webu Polstrin.cz – zde.

mood fotografie Vojtěch Veškrna
produktové fotografie Anna Pleslová

Jako děti jsme si stavěli schovávačky ze sedáků a peřin uprostřed obývacího pokoje a tvořili si tak svůj vlastní malý svět. Ve vlastním, hravém světě jsme se ocitli i při navrhování nové kolekce pro Polstrin, kdy jsme jednotlivé polštáře skládali a volně tvarovali k sobě, až vznikla kolekce Hide and Seek.

Český výrobce čalouněného nábytku působí v Hradci Králové od roku 1957. Výrobu staví na kombinaci řemeslných tradic a moderních výrobních postupů. Vysoká odbornost a technologická výbava umožňuje tvorbu atypického nábytku určeného do soukromých i veřejných prostor. Architektům nabízí precizní zpracování unikátního sedacího nábytku pro zakázkové projekty. V roce 2022 otevřela firma Polstrin vlastní butikový hotel Mezi švy v Hradci Králové.